Výběr interiérových dveří v dnešní době nemusí být nic složitého. Tedy alespoň pro člověka s průměrnými nároky na jejich vzhled. Na trhu je řada značek a firem, jež nabízí celkem průměrné produkty a nepřichází s žádnými inovacemi v designu interiérových dveří.

Tyto stojaté vody nám velice nedávno rozčeřila jedna firma, která nám přinesla ukázat sen každého architekta, který lpí na minimalistický interiérový design a dotažený detail k dokonalosti.

Pokud se vyloženě neřeší „rustikální“ styl interiéru, pak jsou veškeré zárubně a falce (členění dveřního křídla) na škodu designu. V dnešní minimalistické mánii pak jsou oblíbené dveře bezfalcové a vůbec nejlepší jsou „bezrámové“ dveře bez zárubně.

Nepřehlédněte: Výběr stavební firmy na pokoj či dům.

Firma Wippro nám představila jejich velice zajímavý dveřní systém. Celkem pohodlně se tak dá docílit efektu skrytých dveří, kde může povrch stěny, například tapeta, pohodlně přejít na dveře a učinit je tak neviditelnými.

Efekt různých dveří ve spojovací chodbě – I když se člověk snaží řešt detail dveří tak, aby vypadaly všechny stejně, při různém otevírání dveří (dovnitř a ven) jsou dveře odskákány při pohledu ze spojovací chodby. Z designového hlediska nic pěkného. Systém dveřní zárubně FLAT firmy Wippro umožňuje dveře zarovnat k jedná straně stěny a otevírat je buď ven nebo dovnitř. Takové řešení posouvá design interiéru zase o kus dál.

Návrh těchto dveří v interiéru samozřejmě vyžaduje znalosti systému. Můžete se s tím obrátit na Keraservis, který patří k našim OVĚŘENÝM DODAVATELŮM, případně můžete OSLOVIT NÁS s návrhem zbytku interiéru a výběrem konkrétních dveří až po jejich kliku.

Dále:  Jak dodekorovat interiér.

Mohlo by vás zajímat: Architektura a design

Komentáře