cesare_logoDo kuchyně se vrací život. Nejen rodinný, ale dá se říci i společenský. Její prestiž roste s oblibou gastronomie.

Stává se často místem společného vaření a ochutnávání s přáteli. Od kuchyně se očekává dokonalá funkčnost, dlouhá životnost i estetická krása. Cesar respektuje tyto požadavky a neustále vyvíjí nové materiály, povrchy, dynamické proporce a tvary v aktuálních trendech. Kombinuje přírodní dřeva výrazné kresby nebo hrubé povrchové struktury s lesklými zářivými laky a skly nebo laky s měkkými hedvábnými efekty.

Významná pozice italské značky Cesar je dána 40 letou zkušeností, řemeslnou tradicí a vysokou profesionalitou, která vyžaduje neustálý výzkum posledních trendů v designu, investice do špičkových technologií a intuici pro vytvoření funkčního prostředí, ve kterém je příjemné žít. Každoroční produkce 11 tisíc kuchyní míří do celého světa.

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou CESARE

Série KALEA

002

Kuchyň, která nabízí být kreativní!

KALEA je krásnou ukázkou nového pojetí kuchyně tzv. systém „puzzle„, bloky uzavřených skříní odlehčují vložené otevřené niky. Základním materiálem je hrubý povrch dubové dýhy v 5ti elegantních barevných tónech. Zvláštností modelu KALEA jsou velmi tenká dvířka, pouhých 14 mm. Detail ukazuje hrubý povrch dubové dýhy, mírně vystupující niky dodávají zajímavou plasticitu celému bloku skříní. Hrubý povrch dubové dýhy lze kombinovat s velmi širokou paletou laků v hedvábném a lesklém povrchu. Výběr je z dvaceti barevných zářivých i jemných uklidňujících tónů.

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

„Kuchyně je speciálním prostorem v domě, ve kterém má vládnout harmonie. Čistý, bezprostřední a vzrušující design, který umožňuje každému vytvořit si svobodně vlastní domov.

Série CLOE

0007

Kuchyně zajímavých kontrastů!

CLOE je model, ve kterém se mísí tradice s moderním pojetím, zároveň splňuje náročné požadavky na současný styl bydlení. Dvířka CLOE o tloušťce 25 mm jsou ohraněna pod 30 stupňovým úhlem, vzniká tak prostor pro bezúchtkové otevírání. Tento, tzv. gola systém, vytváří krásné detailyCLOE může mít mnoho podob díky neobyčejně široké paletě povrchů. Novým hitem je opět cementová stěrka. Cesar nabízí dva odstíny tohoto povrchu antracitově šedý a světle šedý. V cementovém povrchu se vyrábí i pracovní desky a obkladové panely.

Více krásných sérií naleznete na stránkách Cesare.cz

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
Feng-shui bungalov

cesare_logo

Komentáře