11124_1011903455505193_9034399634455157604_n

Už Vám nestačí „obyčejné“ domácí kino? Tak právě pro Vás tu je privátní kinosál!

Specializované prodejny basys.net již více než deset let nabízejí svým zákazníkům to nejlepší ze světa AudioVizuální zábavy. Je logické, že včetně fenoménu dnešní doby, kterým je bezesporu domácí kino. Tímto termínem je však v dnešní době označováno prakticky všechno, co dokáže ukázat obraz a vyprodukovat zvuk za dvou a více reproduktorů.

Zapomíná se však na základní fakt, že kino-zážitek netvoří jen obraz a nějaký zvuk v obývacím pokoji, ložnici, nebo obývací kuchyni. Tyto zážitky dokáže předat opravdu pouze samostatné a dobře vybavené Kino – Vaše soukromé kino, kde Vás nikdo nebude rušit při sledování oblíbeného koncertu nebo filmu.
Akusticky upravená místnost, která je vybavena projekčním plátnem, filmovým projektorem a sestavou špičkových reproduktorů. Sestavu doplňují nejmodernější zesilovače, přehrávače, případně komponenty pro ovládání veškeré techniky přes dotykové obrazovky. O Vaše pohodlí se postarají speciální polohovatelné sedačky, které dodávají, stejně jako obklady stěn v požadovaném designu a barevném provedení.

ztdhzsfgmvav

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou basys.net

Nechejte si poradit od odborníků a přemýšlejte v kontextu pohodlného ovládání nejen obrazu a zvuku, ale i celé místnosti nebo dokonce celé domácnosti.

Privátní kinosály jsou vždy navrhovány na základě individuálního přístupu a konkrétních požadavků zákazníka. Privátní kinosál je buď plánovanou investicí již při tvorbě projektu domu, nebo v mnoha případech je realizován v prostorech, které nejsou v objektu využity. Podle požadavku na počet osob, které chtějí místnost užívat, navrhují možnosti umístění sedaček, rozmístění světel, odvětrání místnosti vč. návrhu klimatizační jednotky.

Jednotlivé produkty a technologie jsou vybírány s ohledem na prostor, ve kterém se privátní kino realizuje. Kromě dnes již běžné projekce ve FullHD rozlišení, dokáží zajistit projekci v 3D formátu, případně projekci v nejnovějším obrazovém formátu 4K.

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

V prodejnách a ve studiích basys.net najdete profesionály, kteří Vám nabídnou své služby nejen při prodeji samostatných produktů, ale zejména po celou dobu příprav a realizace vašich velkých i malých projektů. Vyslechnou si představy, projdou výkresovou dokumentaci, navštíví Vás doma nebo na stavbě, navrhnou nejvhodnější řešení, vypracují nabídku a postarají se o instalaci.

Stále jste  ještě nenavštívili showroomy privátního kina v Praze, Brně či Bratislavě?

ztmgfahvnhsdavfdansaq

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
Originální abstraktní obrazy do interiéru – Tereza Design

11124_1011903455505193_9034399634455157604_n

 

Komentáře