Smysl

Existují dva důvody. Profesní a osobní. Proto zde naleznete dvě základní kategorie příspěvků.

Ty profesní, budou přinášet čerstvé odpovědi na Vaše otázky z workshopů, konzultací a odborné praxe. Osobní příspěvky budou prostě o nás jako o lidech, kteří dohromady tvoří báječný tým. Poznejte nás blíže právě na firemním blogu, kde máme více prostoru se projevit. Jsme architekti a designéři. Návrhy domů, interiérů i nábytku nás baví a živí. Rádi bouráme mýty, předsudky a polopravdy o našem oboru. Kvalitní lifestyle není póza. Proto naše poselství zní: Nikdy neztraťte svůj styl. A pokud ho nemáte, pomůže Vám ho najít.

 

Nepřehlédněte: Lifestyle Free architecst

Symbolika

Logo je pro firmu nesmírně důležité. Vyjadřuje, kdo jsme na první pohled. Podobně jako parfém vyjadřuje osobnost nositele. Skládá ze tří úrovní. Hlavy, srdce a těla.

K naší práci stále jako základní nástroj postačí obyčejná tužka nebo pero. To je hlava našeho loga.

Zvolili jsme si klasické pírko, protože symbolizuje lehkost a připomíná počátky našeho oboru.

Srdce je rukopis, podpis, charakter a styl proto je vyjádřeno formou vlastnoručního podpisu. Motto představuje tělo našeho loga a je psáno strojem, jak napovídá font. Tělo stojí na procesech, pořádku, systému a výkonu.

 

Posleství

Každý den, se snažíme porozumět Vám. Blog je tady o toho, abyste Vy mohli porozumět nám. Protože architektura je na prvním místě o lidech, na druhém o lidech a nakonec o lidech. Domy jsou jen místo, kde nechcete být sami. Jsme tu pro Vás.

 

Více o naší filosofii a historii naleznete na našem webu.

Mohlo by vás zajímat: Články o architektuře a designu

Komentáře