Opět se nám v komunikaci usadil dotaz, který by mohl zajímat širší okolí. Řešíte dodekorování interiéru a zda má cenu si na návrh designu interiéru zvát architekta? Dá se to vyřešit i jinak.

Dobrý den, prosím o radu. Mám v obýváku v jedné zdi výklenek je vysoký od země 266 cm, široký 280 cm a hluboký 40 cm. Je stále prázdný protože nevím co by se do něho hodilo. Můžete mi poradit? Stropy máme 320 cm vysoké a mám ráda jednoduchost. Zatím děkuji a přeji krásný den. Kamila

Na našem facebooku odpovídal Dominik S.

Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem a zaslaný dotaz ohledně dořešení obývacího pokoje.
S takovým výklenkem by se dalo udělat jistě mnoho věcí, kde by záleželo na požadavcích klientů, tedy Vás. Pokud postrádáte prostor pro knihovnu, určitě bych se nebál takto tento výklenek využít. Pokud by bylo spíše vhodnější dodekorování tohoto koutku, pak doporučuji si projít galerii na našem pinterestu http://www.pinterest.com/freearchitects/101-decorating-tips/ či jinou, kde naleznete mnoho inspirací. Veškeré obrázky pečlivě vybíráme a tvoříme tak databázi inspirací z celého světa jak pro nás, tak pro naše klienty a přátelé.
Jste-li z Prahy či přilehlého okolí, určitě bych doporučoval osobní konzultaci, kde se dá také spousta věcí vymyslet a rychle vyřešit.
Nejlepší a pro Vás i nejefektivnější cestou je samozřejmě návrh samotného obývacího pokoje. Dostanete tak kvalitní vizualizace celého prostoru, návrh s ohledem na celkový koncept obývacího pokoje a tabulku konkrétních zařizovacích předmětů s informacemi, kde a za kolik si je můžete koupit.
V posledních dvou případech doporučuji kontaktovat naši Lucii Orságovou na office@architects.cz se zadáním a fotkami současného stavu, která by s vámi započala spolupráci a vyslala by někoho z nás architektů k Vám na návštěvu.
Budeme se těšit na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Dominik S.

Pokud hledáte inspirace pro řešení svého interiéru, mrkněte na náš Pinterest nebo na naše webovky.

Jak dočasně vybavit interiér si můžete přečíst ZDE.

Komentáře