Před nedávnem nám prošla elektronickou poštou velice zajímavá komunikace, která by mohla být inspirací pro spoustu dalších lidí. Psala nám naše známá, jak zařídit byt, ve kterém nehodlají zůstávat déle než dva roky. Tady je celá komunikace..

Vzhledem k tomu, že budeme muset do P…… take nakoupit nábytek, tak bych už teď ráda koupila něco, co by se nam tam poté hodilo. Myslíte, že to dává smysl? Pokud ne, nakoupím jen nějakou levnou Ikeu a ty 2 roky to přežijem :-) Ale kdyby vám přislo, že to smysl dává, zainvestovali bychom do interieru, který bychom si pak mohli převézt. Co myslíte, jak zařídit byt?

Odpovídala Karolína R.

1) věci určené přímo pro řešený interiér

V případě zařízení pronajímaného bytu klidně v nižší kvalitě, dost levné, ale s „designovým“ efektem z řetězců KIKA,IKEA,XXXLUTZ atp. „designový efekt“ znamená, že se ti třeba líbí židle od Natuzzi, ale ta stojí 10tis, tak si seženeš koženkovou kopii s méně kvalitní konstrukcí. Za dva roky se ti rozpadne, ale splní daný účel – stylově se ti bude líbit a přitom za ní nedáš mailant. Přistupuj k tomu jako k sezónnímu oblečení. Přenášení nábytku z jednoho bytu do druhého se vyplatí pouze v případě „srdcovek“.

2) srdcovka

Srdcovka je třeba kvalitní designová stojací lampa, lustr, lenoška nebo nějaká solitérní skříňka, kterou když uvidíš, tě fakt chytne za srdce jako lodičky od Labutina a jsi za to ochotná dát cokoli. Tyto kvalitní designy mají jednu obrovskou výhodu, hodí se v podstatě do každého interiéru a budou s tebou cestovat. V jejich případě se klidně můžeš spolehnout na svůj přirozený vkus.

Lovu zdar!

Doufáme, že tento typ jak zařídit byt je i pro vás inspirativní. Pokud přeci jen si nejste jisti s nákupem zařízení interiéru, neváhejte nás kontaktovat.

Rozhodně nepřehlédněte další článek Proč si nechat navrhnout interiér.

Komentáře