Oddělená, nebo samostatná toaleta? Podle §50 Pražských stavebních předpisů, platných od 1.10.2014 byt musí být vybaven alespoň jednou záchodovou mísou a jednou koupelnou (hygienické zařízení). Záchod nesmí být přístupný přímo z obytné místnosti a z kuchyně, jde-li o jediný záchod v bytě. Norma ČSN 73 4301 doporučuje u bytů o dvou a více místnostech zřídit samostatné WC. […]