dyntar_logotyp-claim_cmykPo náročném dni byste si rádi odpočinuli a zregenerovali všechny své smysly? Řešením pro vás může být sauna. Sauny jsou stále oblíbenějším způsobem relaxace a lidé si je čím dál častěji pouštějí do svých domovů. Ne všichni ale mají takové prostorové dispozice bytu, aby si saunu mohli pořídit. Těmto omezením je ale konec. Na trh se dostávají nové malé sauny od společnosti DYNTAR s názvem DYNTAR MINI RELAX. Tyto kabiny se vyznačují plnohodnotným saunovým zážitkem na malé ploše. Tvar se může přizpůsobit vašim prostorovým možnostem stejně jako přesný rozměr. Materiály, z kterých jsou sauny vyrobeny, si můžete zvolit tak, aby esteticky ladily s interiérem místnosti a celého bytu.

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou DYNTAR

Z kabiny neuniká žádné teplo ani vlhkost, nemusíte tak mít obavy o interiér svého bytu a jeho vybavení. Saunu DYNTAR MINI RELAX můžete bez starostí postavit v ložnici do rohu nebo kamkoliv jinam se vám zlíbí.  

sauny-dyntar

Jestli patříte k těm, co prostorem šetřit nemusí. Určitě Vás zaujme sauna kombi, která je ideální řešení pro ty, co mají rádi i infrasauny, ale chcejí si dopřát i klasické saunování. Po náročném dni se uvolníte ve finské sauně – dvě hodiny pohody a klidu. Pokud se budete chtít pouze rychle prohřát, tak si na dotykovém ovladači D-Control zvolíte symbol pro Infra a během pár sekund se můžete prohřát a uvolnit Vaše ztuhlé svaly. Všechny sauny/infrasauny DYNTAR jsou originální na míru dle požadavků klienta a poskytující designově a ergonomicky vyvážená řešení.

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

Máte raději saunování venku?
Nezažijete lepší pocit než se saunování v exteriéru. Saunování v přírodě má svoji neopakovatelnou atmosféru. Výhled do okolní krajiny nebo jen prostoru vlastní zahrady umocňuje prožitky ze saunování a především odpočinek na čerstvém vzduchu má ten správný blahodárný účinek na vaše zdraví. Venkovní sauny jsou určeny všem, pro které je saunování součástí života a chtějí mít saunu k dispozici, kdykoliv na ni budou mít chuť. Venkovní sauny se můžou stát nedílnou součástí vaší zahrady a díky možnosti zvolit si tvar a design sauny, bude vaše nová sauna respektovat okolní stavby ať už samotný dům, pergolu, nebo přístřešek pro auto.

Venkovní sauna DYNTAR OUTDOOR, vám přináší dokonalou relaxaci v soukromí vaší zahrady. Sauna není pouze potírna, ale je to celý soubor dalších částí, jako je například odpočívárna a ochlazovna. A právě venkovní sauna DYNTAR OUTDOOR vám toto vše umožňuje na 15 m2. Venkovní sauny DYNTAR OUTDOOR mohou obsahovat i topidla na dřevo, které ještě více dokáží umocnit pocity a přinést vám netušené relaxační uvolnění.

Další krásné sauny a wellness naleznete na stránkách dyntar.cz

sauny-dyntar

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!

dyntar_logotyp-claim_cmyk

Komentáře