logo-indeco

Nezáleží na tom, zda preferujete decentní kuchyně, moderní design, jednoduché nebo barevné kuchyně. Není podstatné, jakou řadu kuchyní si vyberete, je důležité, abyste s novou kuchyní byli spokojeni. INDECO nabízí kuchyně všech velikostí a druhů na míru vašim představám. Vybrat si můžete z mnoha materiálů a povrchových úprav.

Kuchyně INDECO je vhodná i do atypických prostor. Pokud chcete mít kuchyň, jako ze „škatulky“ měli byste se vyhnout sériově vyráběným modelům, ale zaměřit se spíše na kuchyně na míru. Jednou z největších výhod volby kuchyně na míru je bezesporu maximální využití prostoru, byť se jedná o luxusní kuchyně do penthousu nebo moderní kuchyně pro malou garsonku.

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou INDECO

Kuchyně S jsou řadou kuchyní primárně určených do malých bytových prostor, jakými jsou např. „startovací bydlení“ či garsoniéry. Své uplatnění nalezne jistě i v kancelářích.

ztzhgfhgnv

I přes minimální rozměry Vás nadchne originálním provedením. Hlavními přednostmi této řady kuchyní na míru jsou minimalizace montážních rozměrů kuchyně, ojedinělá možnost zcela uzavřít pracovní desku a extenze užitného prostoru. Na minimální prostor se podařilo vměstnat plnohodnotnou kuchyni se všemi spotřebiči a díky tomu uvedli na trh jednu z nejmenších kuchyní vůbec. Tato atypická kuchyně udělá radost všem, kteří nemají ve svém bytě dostatek místa, a nemohou si tak dovolit běžný kuchyňský standard, stejně tak jako všem, kdo upřednostňují jednoduché linie a sofistikovaný design je řada S naprosto originálním řešením. Celá kuchyň se může schovat do jedné nebo dvou vestavěných skříní.

Kuchyně M je řada kuchyní vhodná pro majitele bytů střední velikosti, umožňuje jim maximální volnost při výběru kombinací materiálů a barev. Variabilita s kuchyní na míru a kolekce „velikosti M“ přímo odkazuje na dosavadní výrobní potenciál firmy INDECO a v aplikovaných materiálech reflektuje výchozí sortiment firmy. Dochází tak k pomyslné fůzi skříní a kuchyní. Tato řada kuchyní na míru je určena pro milovníky živých barev a pro ty, kdo ocení širokou možnost kombinací. Obsáhlá série s mnoha variantami a velikostmi modulů umožňuje operativně reagovat na jakýkoliv prostor. Výhodou kuchyní na míru je dokonalé přizpůsobení určenému prostoru. Při vaření budete mít vše při ruce, k dispozici veškeré moderní spotřebiče a to vše ve vašich oblíbených barvách. Variabilita kuchyní Vám umožní uspořádat si pracovní plochu, poličky, skříňky a spotřebiče přesně podle Vašich návyků. Vaření v kuchyni INDECO bude jen zábavou a radostí.

ztrhdgcngjcfvjh

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

Kuchyně na míru řady L a řešení těchto kuchyní vychází z apelu na cílového zákazníka a na jeho maximální volnost při výběru a kombinací materiálů, či barev. Vzdušné a moderní řešení kuchyní.

Kuchyně na míru řady XL je decentní forma, exkluzivní materiály, ostré hrany, akcent na detail – jednoduše řečeno kuchyně pro náročné. Moderní kuchyně, která splní náročné požadavky. Její forma a velikost odkazuje na potřeby současného bydlení – prostorné a vzdušné řešení a moderní ostrůvkové pojetí kuchyně. Při navrhování jsme se snažili zohlednit některé z největších nedostatků současných kuchyní, jako je absence barového pultu či jednotná výška pracovní plochy.

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
Originální abstraktní obrazy do interiéru – Tereza Design
DIY betonová stolička

logo-indeco

 

Komentáře