9988

Tapety se staly v poslední době velmi žádaným interiérovým prvkem.

Wall & Decò je moderní kreativní italská společnost, která neustále vyvíjí kolekce s novými styly a trendy pro výzdobu interiérů. Vyberte si tapety jedinečných vzorů, najdete zde rozmanité geometrické motivy, imitaci rozličných struktur, fantastické obrazy, rostlinné vzory a další. Odlište se od ostatních a vneste do interiéru kreativní atmosféru. Wall&Decò pohotově reaguje na aktuální styly, trendy a požadavky na unikátní design. Pracují s typickým italským vkusem, šarmem a důrazem na osobitý design.

Tapety Wall&Decò jsou zpracovány vysoce kvalitním digitálním potiskem a vybrat si lze ze tří různých vinylových podkladových materiálů, které dále poskytují možnost určité změny v konečném vzhledu. Speciální vinylový papír je možné si vybrat buďto ve variantě reliéfní bílá nebo béžová s jemnou texturou tkaniny, nebo v elegantním bílém hladkém provedení.

Řada WET nabízí kolekci speciálních tapet s použitím do koupelen i do kuchyní. Řada OUT je zaměřena na tapety do exteriéru a představuje nekonvenční řešení pro fasády domu.

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou Optimal Interier Design

zgybnzhakgshjbnsd

Díky speciální technologii můžete mít nyní na fasádě domu prakticky vše, co vás napadne. Záleží pouze na vkusu majitele. Na zeď lze převést fotografii i grafický návrh včetně různých stylů písma.

Tapety kolekce OUT jsou zcela novým pojetím v používání tapet a umožňují tak ojedinělá designová řešení také v exteriérech. Vlastnosti nosné sklovlákenné tapety umožňují použití také na nestejnorodé typy povrchů nebo jako konstrukční prvek, který může zvýšit jednotnost povrchů stěn a je také např. vhodný pro vytváření restrukturalizačních projektů. Systém OUT je velmi dobře mechanicky odolný vůči oděru a také vůči povětrnostním vlivům.  Pro aplikaci je použito speciální lepidlo a nátěr pro povrchovou úpravu pro venkovní nebo vlhké prostředí. Pro venkovní prostředí je určen systém OUT Outdoor obsahující ochranné prvky proti vodě, UV záření a smogu (fluorovaný).

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

ztavjz bgdejh b

Pro vlhké a mokré vnitřní prostředí je pak určen systém OUT Wet obsahující ochranné prvky proti vodě, žloutnutí, oděru a vhodný tak např. pro koupelny, spa, whirpool, bazény apod..

Tapety Wall&Decò OUT mají vysokou barevnou stálost, odolnost a je možné je samozřejmě je snadno udržovat otřením vlhkým hadříkem nebo ostřikem s jemným rozptýlením vodního paprsku.

Nejen tyto krásné tapety, ale i spousty dalších produktů Vám přináší Optimal Interier Design.

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!

9988

Komentáře