Letos v létě se na několik měsíců spojily pojmy restaurace Mlýnec + Rony Plesl + Free architects. Člověk by si přál, aby tomu hrála shoda šťastných náhod, ale bylo tomu právě naopak. Tyto tři subjekty spojila hříčka přírody, povodeň.

Exkluzivně vytopená restaurace u Karlova mostu

Možná si řeknete, jak se letos mohlo stát, že bylo něco v Praze pod vodou po předchozích zkušenostech a zvláště pak, že se o vytopených objektech nijak zvlášť neinformovalo. Opravdu jich nebylo mnoho a restarace Mlýnec (z průvodce Michellinu) měla tu smůlu, protože leží před ochranou protipovodňových zábran.

Všechno zlé je pro něco dobré.

Být vytopen je neštěstí, ale je to nový začátek. Stejně jako se zrodil bájný Fénix z popela, se zrodil nový Mlýnec „z naplaveného bláta“. Jednalo se pochopitelně o návrh nového interiéru z naší strany a jeho rychlá realizace ve spolupráci zmíněné „velké trojice“. Na nás byl návrh interiéru, kde se odehrává nejeden lidský příběh každým dnem a Rony Plesl navrhl a vytvořil artefakt ve formě dvou velkých lustrů z granátových jablek, které zážitek z prostoru a gastronomického zážitku ještě umocňuje.

O tom jak se dívá Karolína R. na restauraci a gastronomii si můžete přečíst zde.

Vzhledem k tomu, že velice často navrhujeme soukromé interiéry restaurace Mlýnec je jeden z hrstky interiérů, které můžete vidět na vlastní oči. Navštivte Mlýnec a dejte nám zde vědět, jak se vám tam líbilo.

Plánujete také rekonstrukci interiéru? Nepřehlédněte článek Jak vybrat stavební firmu ZDE

Komentáře