Industriální styl je velmi populární mezi mladou generací  hypsterů a kreativců napříč různými obory. Fotografové, módní návrháři, umělci, architekti, muzikanti, blogeři ti všichni milují nekonvenční atmosféru městské avantgardní subkultury, která čerpá svou estetiku z tradice newyorských loftů, uměleckých dílen, ateliérů, klubů, gymů a street artu.

Industriální styl tvoří vždy vynikající kulisu pro to, co ve svém životě děláte a s kým to děláte. Není snobský ani okázalý. Nalezne široké uplatnění od kavárny až k obytnému podkroví. Pokud oceníte jeho hrubost v drzé kombinaci s elegantním a drahým designem doplněným zcela banálními předměty, objevíte doslova kouzlo Ameriky.

SAMSUNG CSC

KOLEKCE POUŽITÝCH MATERIÁLŮ:

Podlaha IRIS Metal XXL GREY PATCH, na stěny jsme dali keramické cihličky ERMES Aurelia Brick dark. Umyvadlo v černé barvě je Laufen Kartel.  Vodovodní trubky jsem si poskládali ze sortimentu HORNBACH a olejnička s plechovkou je hobbymarketu. Kóje je nadekorovaná kovovým košíkem z HM HOME. Rámečky na obrázky jsme zase nakoupili v IKEA.

Komentáře