Podlaha v interiéru hraje jednu z dominantních rolí a jsme s ní v nepřetržitém kontaktu. Druh materiálu a dekor jsou základní otázky, ale je třeba se ptát na další otázky, které jsou často stavěny do pozadí. Kdo bude interiér domu či bytu obývat, orientace oken vzhledem k světovým stranám, jaké jsou nároky majitele a jak by měl dům jako celek fungovat.

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou EVEREL

Design hraje v dnešních dnech hlavní roli. Pouze pokud výrobce, architekt a v neposlední řadě podlahář myslí na veškeré detaily a nároky, teprve pak můžeme mluvit o precizním díle. Z tohoto důvodu jsme spojili síly s renomovanými architekty ze společnosti Free Architects. Jejich znalost materiálů Quick-step, cit pro design a zkušenost našich podlahářů, mohou dosáhnout nároků těch nejnáročnějších klientů.

U dřevěných, vinylových a laminátových podlah Quick-step je myšleno nejen na podlahovou krytinu jako takovou, ale i na veškeré ostatní materiály s ní spojené jako jsou: soklové, přechodové lišty v identickém dekoru jako je podlaha, detailně vyřešený obkladový systém schodišť a samozřejmě i samotnou péči o podlahu. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodný materiál bez obchodních triků.

Náš tým je složen z lidí, kteří své práci rozumí a berou ji vážně, jako kdyby ji dělali pro své blízké.

Objevte svůj svět, ve kterém byste chtěli žít.

Za tým EVEREL Tomáš Machatýimage001

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
Staňte se členem KLUBU Free Architects
Seriál Jak se staví sen

 

Komentáře