image001

Společnost Quick-Step usilovně pracuje na tom, aby vám přinášela nejnovější trendy v podlahových krytinách. To znamená nové speciální technologie, nejspolehlivější materiály, perfektní design a široký výběr. Proto nás těší, že vás můžeme přivítat v novém světě vinylových podlah se skutečně přírodním vzhledem.

Neobyčejně matná povrchová úprava podlah Livyn vytváří pohodlný, teplý dojem. Mají přírodní vzhled a dokonale se hodí k pokládání v případě praktického podlahového vytápění, takže je radost po nich kráčet naboso.
Jsou bezpečné jako dětská hračka a snadno se ošetřují i udržují.  Mimo to se jedná o nejstálejší vinyl na trhu s rozměrovou stálostí do 45 stupňů. Veškeré komponenty se vyrábí v Evropě.“

NECHTE SE INSPIROVAT A NAJDĚTE SI VLASTNÍ STYL!
  • TRENDY

Klíčem k dnešnímu modernímu vzhledu je kombinace správného typu podlahového materiálu se svěžími, odvážnými barvami a ikonickými designovými prvky bez ohledu na to, zda dáváte přednost osvědčené klasice, průmyslovému designu nebo městské eleganci.

zgfehsbj hkja

  • MODERN

Méně znamená více. Vyjádřete se designem moderního stylu, který byl vytvořen s ohledem na minimalistický vzhled. Čisté tvary a linie, bezbarvá nebo bílá povrchová úprava vytvářejí dokonalý základ pro energetický moderní interiér.

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou EVEREL

„Podlahy Livyn se dokonale hodí do jakékoliv místnosti v domě, od ložnice přes obývací pokoj až po kuchyň. S těmito podlahami si už nikdy nemusíte dělat starost s rozlitými tekutinami, a proto se také si je můžete dát do koupelen, přádelen i komor. Mají totiž vysoce kvalitní vinylové jádro, proto jsou 100% voděodolné.“

  • CONTEMPORARY

Pokud hledáte soudobý styl, zvolte takové prvky, které nabízejí příjemný, trvanlivý a vyvážený vzhled. Tyto soudobé prvky vyvolávají pocit prostoru a otevřenosti vašeho domova.

verel2

  • COUNTRY

Kombinace přírodních materiálů, například dřeva, kamene, lněné tkaniny apod., získáte útulný venkovský vzhled.

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

  • CLASSIC

Klíčem k úspěchu klasického stylu je harmonie. Volte tmavé, světlé nebo teplé přírodní barvy. Vzhled doplňuje elegantní obložení a detaily dekoračních lišt.

zfhevboaw

Doufáme, že jste se nechali inspirovat možnostmi nových kolekcí podlah Livyn k vytvoření vlastního vysněného interiéru bez ohledu na to, zda se rozhodujete pro moderní, venkovský nebo klasický vzhled.

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
Objevte kouzlo podlah

image001

Komentáře