zalf3

„Jste zrovna uprostřed zařizování dětského pokoje a trápí vás nedostatek prostoru? Máte více dětí a jen jeden malý pokoj? Vyřešte tento problém s posuvným dětským nábytkem. Díky tomuto revolučnímu systému využijete každý centimetr plochy na maximum.“

Posuvný dětský nábytek Zalf má jednu obrovskou výhodu v tom, že se s ním dá snadno manipulovat. Postel nebo stůl „jezdí“ po vodící liště a krásně do sebe zapadá. Pokud si tedy chtějí vaše děti hrát, není nic jednoduššího než nábytek odsunout ke stěně. Díky tomu získáte spoustu volného prostoru tam, kde by dříve nebyl. Tuto vymoženost jistě ocení i maminky při úklidu. Nemusí se s vysavačem složitě dobývat pod postel, ale lehce si ji odsunou tam, kam zrovna potřebují. Využít můžete hned několik variant jak do sebe nábytek zapasovat. O bezpečnost dětí se nemusíte bát, díky zarážkám na nohách, které nábytek zabrzdí na požadovaném místě. Zkuste se nedržet při zemi a pořiďte si nábytek v živých barvách. Pokud necháte stěny na bílo, čisté a barevné linie nábytku v prostoru krásně vyniknou.

4

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou JESPEN

„Italský nábytek je typický svou nadčasovostí. Není náhoda, že Itálie je jednou z předních zemí, kde se vyrábí ten nejkvalitnější designový nábytek. Stovky firem po celém světě se jím nechávají inspirovat. Jeho čisté linie, odvážné tvary, které dokonale splývají v celek, jistě okouzlí i vás. Proč jej tedy nepořídit vašim dětem?“

Pro naše děti chceme vždy to nejlepší. Při zařizování dětského pokoje to platí dvojnásob. Jistě chcete, aby vypadal nejen dobře, ale zároveň se přizpůsobil potřebám vašeho dítěte. Moderní pokojíčky disponují určitou multifunkčností. Těm nejmenším nabízí dostatek prostoru na hraní. Jakmile vaše dítě doroste do školního věku, potřebuje však prostor nejen na hraní, ale i na učení. Pokud řešíte otázku jaký nábytek vybrat, aby vám vydržel dlouho, dobře vypadal a byl zároveň praktický, není nic jednoduššího než pořídit rostoucí nábytek.

2

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

Jeho největší výhodou je, že roste spolu s dítětem. Výška stolu i židle je totiž nastavitelná. Vydrží vám tedy i několik let. Stůl má navíc nastavitelný sklon pracovní plochy a hodí se jak pro praváky, tak pro leváky. Nabízí spoustu úložného prostoru a jistě oceníte i moderní design. Stoly byly vyrobeny ve spolupráci s ortopedy a očními specialisty, takže se nemusíte bát, že vaše dítě získá nezdravé sedací návyky. Židle má nastavitelnou výšku sedáku i opěradla pro zajištění maximálního pohodlí. Jak již bylo zmíněno, největším kouzlem italského nábytku je jeho nadčasovost. Není tedy určena žádná věková kategorie, pro kterou se nejlépe hodí. Tento nábytek můžete využít jak v pokoji pro nejmenší, tak třeba ve studentském bytě. Zde však nevolte úplně divoké barvy, ale spíše střídmější až neutrální barevnou paletu. Šikovně poskládaný a sladěný nábytek pak bude vypadat velice stylově a jistě jim nepohrdne ani dítě v pubertě.

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
Seriál Jak se staví sen

nic

 

 

 

Komentáře