logo-japTradiční vzory a modely dveří jsou všude kolem nás. Ale unikátní dveře Master a Strong byly navrženy tak, aby mohly spoludotvářet interiér vašeho domova.

Model MASTER

Hliníkové profily, které tvoří rám  dveře MASTER jsou oboustranně opláštěné různými moderními materiály dle vaší volby – sklo, laminát, dýhovaná, lakovaná a surová MDF nebo kovolaminát o tloušťce 4 mm. Vnitřní prostor mezi dvěma plášti je vyplněn extrudovaným polystyrénem.

U dveří MASTER nabízí i designové členění venkovního opláštění, a to jak horizontálně, tak vertikálně, kdy takto vzniklá jednotlivá pole mohou být vyplněna různými materiály. Profil těchto dveří je vyroben z eloxovaného hliníku nebo může mít strukturální barvu dle vzorníku barev RAL. Díky  výrobním možnostem nabízí dveře až do výšky 3700 mm.

Nepřehlédněte: Dokonalý a čistý design to jsou zárubně JAP

zgmhjvmynhgkyjg

Dveře MASTER Clear

Typ dveří MASTER, které nemají vnitřní výplň z extrudovaného polystyrénu. Hliníkový rám dveří je z obou stran pouze opláštěný sklem s pohledovým rámovým černým potiskem. Sklo může být čiré, planibel nebo satináto.

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

Model STRONG

Celoskleněné dveře STRONG v rámu Minimalistický prosklený model dveří STRONG dostal do vínku spojení skla s hliníkovým profilem, který tvoří rám dveří a ve středové části je skleněná výplň, která může být tvořena sklem nebo sklem s grafikou – Grafosklo. Dveře nabízí otočné i posuvné v bezpolodrážkovém provedení. Profil těchto dveří je vyroben z eloxovaného hliníku nebo může mít strukturální barvu dle vzorníku barev RAL.

Již brzy firma představí nový model NEXUS. Nenechte si tuto novinku ujít! Více na japcz.cz

zgjhsgvhjvkj

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
Proč spolupracujeme s firmou JAP
Designblok 2016 objektivem Free architects

logo-jap

Komentáře