kastanova_logo

Pražský showroom společnosti Optimal Interier Design již věrně známe a proto se pojďme podívat i do Brna. Již dva roky se můžete přesvědčit o vysoké kvalitě služeb a produktů v Centru bydlení a designu na Kaštanové. Pokud hledáte produkty i služby, které se kvalitou řadí k tomu nejlepšímu, co v této zemi najdete, jste na správné adrese. Patříte-li k náročným klientům s jasnou představou, spolehněte se na renomovanou společnost s dlouholetou praxí a prvotřídními produkty. Centrum je primárně zaměřeno na architekty, designéry, projektanty, stejně jako na nákupčí stavebních firem a developerské společnosti. Komplexní nabídka z oblasti hrubé stavby a interiérů na jednom místě, synergické propojení sortimentu všech přítomných značek, produkty a řešení výhradně od renomovaných společností a pro architekty a jejich klienty unikátní možnost vstupu do Centra dvacetčtyři hodin denně, sedm dní v týdnu. Optimal Interier Design je součástí Centra bydlení a designu Kaštanová, chce tak být blíž zákazníkům i na Moravě.

Společnost Optimal Interier Design byla založena v roce 1995. Od té doby úspěšně působí na českém trhu, poskytuje prvotřídní materiály i profesionální servis a to nejen jednotlivým klientům, ale též architektům, bytovým designerům a projektantům.

ztjhzgcnfgcgvh

Nepřehlédněte: Tapety pro váš život to je Wall and Deco

Nabídka produktů spojených s interiérovými povrchy zaujme svojí šíří i kvalitou. Společnost dováží produkty pouze od exkluzivních světových značek z Německa, Belgie, Dánska, Holandska, Velké Británie a Spojených států. Sortiment zahrnuje široký výběr kusových koberců v rozličných designech a pestré kvalitě vzorů od značek Jab Teppiche a Habana. Stejně pestrá nabídka na vás čeká v sortimentu bytového textilu zahrnující záclony, závěsy, dekorační a potahové látky od kvalitních značek jako je Jab, Chivasso, Nya Nordiska, Kobe, Sahco, Casamance a látky ze skupiny Piere Frey. Škálu barevností a vzorů doplňují stuhy, střapce a řasící pásky. Vybírat můžete také z nejrůznějších typů tapet, zahrnujících nejen papírové a textilní tapety, ale i ty vliesové, sklovláknité, vinylové a tapety s kovovým efektem. V zastoupení světoznámých značek jako je Omexco, Arte, Elitis Wall&Deco, Casamance, Adi a Arlin.

zghaboabljf

Optimal Interier Design nabízí i vysoce kvalitní stínící a závěsné systémy firmy Silent Gliss. Dále polstrované sedačky, křesla a židle doplňující vyšší segment ručně vyráběného sedacího nábytku od JAB Furniture. Největší množství zakázek společnosti jsou realizace v hotelovém segmentu a ve vyšším standardu rezidenčního ubytování. Na seznamu realizovaných zakázek najdete interiéry světově známých podniků, jako jsou hotely Holiday Inn v Brně, Mercure Hotel v Ostravě, Bobycentrum, hotel Avanti. Do dlouhého výčtu realizací patří nejen komerční a bytové interiéry, ale i jména známých restaurací a cukráren, památkových a kulturních objektů.

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
Staňte se členem KLUBU Free Architects

9988

 

 

Komentáře