logo

Novinkou dodavatele Luceplan je jedinečná závěsná lampa Mesh, kterou navrhl Francisco Gomez Paz. Lampa má několik světelných možností. Vhodná je pro individuální, estetické, ale i funkční osvětlení prostorů. Technologie LED diod umožnila experimentovat a rozdělit osvětlení do jednotlivých jednotek, které si tak můžete různě ovládat. Lehká a transparentní konstrukce z kovových kabelů má umístěny LED diody ve svých průsečících a tak zanechává prostor velmi vzdušný.

Bez názvu-1

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou HAGOS

Rozklad světelných paprsků je inspirován světlem z přírody. Představuje květ slunečnice či paví oka. Lampa se zrodila z experimentování právě s LED technologií, která umožňuje rozdělení do malých samostatných jednotek. Tímto způsobem je možné ovládat nezávisle na sobě 120 LED diod pomocí jejich souřadnic. A tak si zvolíte, které oblasti lampy mají svítít či nikoliv. Tato konkrétní volba technologie umožňuje výjimečnou volnost i při kontrole jasu.

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

Poznejte také ostatní produkty od značky Luceplan. Např. Stochastic je impozantní  krásný závěsný lustr a to jako moderní pocta tradičnímu lustru. Každá skleněná kulička je připojena k ocelovému lanku a vytváří tak luxusní trs s LED žárovkou ve středu. Vzhledem k tomu, že máte světelný zdroj skrytý je výsledné osvětlení o hře odrazů světla. a stínů. Díky použité LED technologii má závěsný lustr velmi efektivní a nízkou spotřebu energie. Design pochází z rukou umělce Daniela Rybakkena.

Další krásná svítidla naleznete na Hagos.cz

ztjzenhbgkjgmvhfvj

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
Nový náhled na produkci osvětlení to je FLOS
Nevíte si s něčím rady? Zeptejte se architekta

logo

Komentáře