logo-red

Masivní dubové podlahy mají své neopakovatelné kouzlo. Díky široké nabídce, kdy si můžete sami vybrat tu svojí „ideální“ šířku i tloušťku prken a kombinaci z různých povrchů a barvami si vytvoříte u vás doma ten svůj „správný koutek přírody“ podle vašich snů a představ.

Vícevrstvé dřevěné dubové podlahy jsou v současnosti velmi používané. A to nejen kvůli tomu, že jsou vhodné na podlahové topení, ale také díky jejich stabilní konstrukci. Naše vícevrstvé dřevěné podlahy ESCO jsou absolutně nerozeznatelné od masivních dubových podlah, protože horní nášlapná vrstva se rozřezává právě z masivních dubových podlah a i u těchto dřevěných podlah platí, že si můžete vybrat z velké nabídky povrchů a barev.

PELGRIM

Tato dřevěná podlaha je charakteristická svým postaršeným vzhledem. Díky speciálnímu výrobnímu procesu, kdy jsou horní plochy podlahových prken postaršovány, získává vzhled 300 let staré podlahy. Suky jsou kytovány speciální směsicí olej a pilin, čímž se ještě umocní starobylý vzhled podlahy. Následně je podlaha povrchově upravena tvrdým voskovým olejem. Podlahy z kolekce PELGRIM jsou také dostupné v podobě stromečku nebo kazety.

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou ESCO

zagjbshdd

KAREL IV.

Dubové podlahy z kolekce Karel IV. jsou nejexkluzivnějším výrobkem firmy Esco. Žádná jiná podlaha nemůže být srovnávaná s Karlem IV. Na podlaze jsou viditelné stopy po řezání katrem a jsou vyráběné ručně zručným řemeslníkem. Tato povrchová úprava dodává každému prknu exkluzivní vzhled a výrobek se vlastně stává uměleckým dílem. Povrch dubových podlah Karel IV. je ručně naolejovaný 3 vrstvami tvrdého voskového oleje. Povrchová úprava po pokládce je tedy doporučená, ale není nutná.

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

HARFA

Nejnovější řada v naší nabídce. Dřevěná podlaha řady Harfa osloví zejména ty z Vás, kteří touží po něčem, co se odlišuje od ostatních klasických povrchů podlah. V kombinaci s různými styly a barvami přináší podlahy Harfa mnoho emocí. Harfa je neuvěřitelná katrovaná podlaha, která přináší novou dimenzi. Podlaha vyniká takzvaným “příčným katrováním“, které obstarává podlaze skutečně velice mimořádný, ale zároveň pozoruhodný vzhled.

zatbjdugzbkeh

HARFA VINTAGE

Moderní retro styl, který vás určitě zaujme. Nepravidelné katrování a nabídka ojedinělých barevných kombinací nové řady HARFA VINTAGE Vás nenechá klidnými. Prkna těchto podlah mají specifický vzhled a katrování je zde úmyslně vytvářeno nepravidelně a místy může i zcela chybět. Tato dřevěná dubová podlaha je právně určená pro ty z Vás, kteří je chtějí odlišit a „odpoutat“ od všedních a standardních barevných odstínů. Povrch může mít prvky jak hladké, tak i kartáčované dřevěné podlahy. Vintage zbarvení je docíleno kombinací mořidel a tvrdého voskového oleje.

Více krásných podlah naleznete přímo na stránkách výrobce ESCO.

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
Nevíte si s něčím rady? Zeptejte se architekta

logo-red

 

Komentáře