Vzpomínáte si na školní dobu a kreslení na tabuli? Díky tabulové barvě si ji můžete vytvořit takřka kdekoliv doma. Kam si zapisujete nákup nebo vzkazy pro ostatní členy rodiny?
Můžete si natřít kuchyňská dvířka a psát si nákupní seznam přímo tam. Určitě i Vaše děti ocení stěnu, na kterou si můžou kreslit. Hodit se bude i při domácím učení.

Jako skvělý vzkazník jsou vhodné především vchodové dveře. Kromě vzkazu pro někoho jiného si zde vytvořte seznam věcí, které před odchodem nesmíte zapomenout.

Nepřehlédněte: Seriál stylů – Industriál

A co když žádný vzkaz nemáte? Pak vzkazník poslouží jako skvělá dekorace. Čistě umytá je krásně matně černá, a i když ji neumyjete dokonale, nevadí! Interiér každou chvíli může získat jinou tvář.  

K sehnání je ve většině hobby marketů a kromě barvy na stěnu najdete i barvy na porcelán či sklo.

Vhodnou kombinací je také barva magnetická. Když uděláte první nátěr magnetickou barvou a druhý tabulovou vznikne perfektní plocha nejen na psaní, ale i na připínání obrázků magnety. Pro ty, kteří se nátěru ještě stále bojí, jsou na trhu i fólie s tabulovým povrchem.

tabulova-ilustrativni-foto

tabule-hroch (1)

 

Pokud jste kreativní a nenecháte nic jen tak, zdokonalte si interiér dekoracemi, které pomalujete právě tabulovou barvou.

cfaa1b22c4137d61607f066e52b26786      c118f7f67a421625d21e8b81de1e2e8e     chalkboard_mug2     7e8f8c2e9155e392dbcbca1f07d67c08

Dále by vás mohlo zajímat:

Zařizujeme dřevostavbu

Jak zařídit byt na dva roky

 

A co vy máte už svou tabulovou stěnu?

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme nejen s použitím tabulové barvy, ale i s návrhem interiéru.

no images were found

Komentáře