logo-japNovým moderním trendem v interiérové architektuře při zabudování dveří je mít zcela rovnou stěnu bez jakýchkoliv vystouplých částí. To je možné právě díky technologii skrytých zárubní, které umožňují vytvořit v interiéru rovnou a čistou linii stěn a tím moderní a designově jednoduchý vzhled interiéru. Stěny a dveře pak mohou být sladěné do jednoho designu, barvy a stylu, což dokáže vytvořit dojem většího a vzdušnějšího prostoru.

Technologickým základem skrytých zárubní jsou pevné profily z eloxovaného hliníku, které umožňují buď osazení vnější obložky nebo tvoří pouze vnitřní skrytý dílec, který překrývá vnější malba či povrchová úprava stěny.

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou JAP

Existují tři typy skrytých zárubní pro otočné dveře – LATENTE, EMOTIVE, AKTIVE.

Skryté zárubně JAP modelové řady Latente přinášejí zcela nový pohled na možnosti interiérových zárubní. Jemná a úhledná linie Latente skrytých zárubní, charakteristicky rámuje otvor a zvýrazňuje samotný design interiérových dveří.

zfdzhahjvkaj

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

Kategorie stavebních pouzder Emotive jsou výjimečné svým designem. Stavební pouzdro je zcela bez zárubně s designovým rámečkem. Emotive decentním stylem rámuje otvor ozdobným hliníkovým 17mm širokým rámečkem, který slouží jako designový a ochranný prvek.

zrnhgdncgckv

Skryté zárubně JAP modelové řady Aktive v duchu dokonalého a čistého designu, jsou vytvořeny pro dveřní křídla posuvná i otočná. Jejich předností je, že nabízí absolutně čistý dveřní průchod, kdy dveře a zárubeň zcela splynou se zdí.

Více informací nejen o zárubních naleznete na japcz.cz

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
Le Corbusier – vizionář architektury a umění
Designblok 2016 objektivem Free architects

logo-jap

Komentáře