logo s www

Dřevěná špalíková mozaika je příroda, teplo a neotřelý design ve Vašem interiéru. Dekorativně se používá jako obklad barů, recepčních pultů, společenských, konferenčních a zasedacích místností. Přírodní prvky v interiéru jsou velmi žádané a oblíbené. Vnáší do prostoru energii, harmonii, vytváří exkluzivní a útulné prostředí, ve kterém můžete nejen pracovat, ale i příjemně relaxovat.Špalíková mozaika má výborné akustické a tepelně izolační vlastnosti.

ztjzhfgfhjvm

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou SILVEKO

Díky tomu našla opodstatněné využití v prostorách s velkými nároky na difuzitu zvukového pole, jako jsou zvuková studia a režie nebo poslechové místnosti. Obkladové špalíky jsou masivní, ručně opracované, kolmo řezané bloky čtvercového nebo obdélníkového tvaru s různou výškou nejčastěji od 10 do 40mm, které se lepí na pevnou podkladovou desku. Náhodným poskládáním jednotlivých špalíků vzniká jedinečná a originální plastická mozaika, jejíž rozměr vychází z přání a požadavků zákazníka. ztfzukgabgjaihvahjvb

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

Dřevěný obklad je ideálním prvkem pro Vaše tvůrčí představy. Jednotlivé dekorativní špalíky lze skládat do libovolných obrazců a vytvářet z nich tak originální díla z přírodního materiálu. Vždy se jedná o zakázkovou výrobu na přání klienta, který si vybírá konkrétní dřevinu, rozměr i výšku jednotlivých špalíků a způsob instalace.

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
Le Corbusier – vizionář architektury a umění
Designblok 2016 objektivem Free architects

logo s www

Komentáře