logo

Na trhu obkladových cihel je Sant Anselmo značkou, která může nabídnout nejširší škálu produktů v Itálii. V České republice najdete tyto jedinečné produkty u našeho partnera Brick & Cotto. Nejenom že nemají konkurenci v rozmanitosti, ale s vice jak 100 typy produktů nabízí tolik co zbytek trhu dohromady. Na výběr jsou rozdílné formáty (Standard a Euroformát) povrchová úprava (Klasická a Rustikální) a barevnost (od rovnoměrných po vysoce stínované). Kvalita je pro ně nekompromisní volba. Sant Anselmo je obkladová cihla určena pro ty, kteří chtějí exklusivní italský produkt, dávající jejich stavbám výjimečnou identitu.

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou BRICK & COTTO

SK1N je novinkou mezi fasádními systémy. Díky těmto inovativním obkladovým dlaždicím S.Anselmo přepisuje hlavní směry terakotové fasády.

zhgfdfgchgvghjb

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

ztjhgvhfvmhnvlia

Barva je klíčovým prvkem pro estetiku a architektonická řešení staveb. Barevná škála je široká a může se také přizpůsobit požadavkům klienta. Zbarvení povrchu se tedy realizují i na objednávku. Systém pokládání je vhodný na jakýkoli typ objektu. Instalace je jednoduchá, na fasády a šikmé střechy jsou namontovány dřevěné rámy na které se kladou SK1N cihličky a kotví se šroubky či hřebíky.

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
DIY betonová stolička
Originální abstraktní obrazy do interiéru – Tereza Design

logo

Komentáře