krizikova_logo_bf

Design Home Křižíková se nachází ve funkcionalistické budově architektů Ernsta Muhlsteina a Victora Furtha, kterou postavili v letech 1928 -1930 jako administrativní budovu s garážemi firmy Ford v Praze, na Královské třídě (nyní Sokolovská ulice) v dynamické čtvrti Karlín. Tito absolventi pražské techniky patřili ve 20. letech k nejúspěšnějším autorům a jejich stavby v duchu funkcionalismu a konstruktivismu pomáhaly utvářet ráz moderní a prosperující Prahy. Budova prošla kompletní rekonstrukcí, záměrem však bylo v maximální možné míře zachovat původní ráz jednotlivých prostor. Tento prostor je jako stvořený pro to nejlepší z nabídky stavebnictví, architektury a designu. Najdete zde na jednom místě naprosto vše, co potřebujete k realizaci vašeho bydlení.

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou CENTRUM BYDLENÍ A DESIGNU KŘIŽÍKOVA

Citlivou rekonstrukcí se podařilo vytvořit unikátní́ prostor zachovávající genia loci a snoubící se promyšlený funkcionalismus s moderními trendy a potřebami designového studia, reflektujícího nejmodernější trendy. Původní industriální prvky jsou doplněny novodobou výbavou, která ovšem nijak nepopírá inspiraci a odkaz starých časů.

ztgmhjvakjvbj

Mezi nejvýznamnější partnery Křižíková patří právě Keraservis, v jehož showroomu naleznete 19 kompletně vybavených designových koupelen a desítky inspirací a novinek předních světových výrobců obkladů a dlažeb. Další expozice patří společnosti DEHO, která zde prezentuje vybavení interiéru a kuchyně, Supellex, dodávající podlahové krytiny, Atlas Concorde, poskytující kvalitní a designově hodnotné obklady a dlažbu, Hager, který se specializují na elektrické instalace v bytových a komerčních objektech a dále obchodní zastoupení významných firem jako Němec, DNA Design a dalších.

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

Společnost Keraservis se specializuje na koupelny od jejich návrhu až po realizaci. Díky spolupráci s významnými architekty a designéry se snaží realizovat i ty nejnáročnější představy o ideálním prostoru, kladou důraz na dokonalost v každém detailu. V portfoliu společnosti naleznete kvalitní italské obklady a dlažby, exkluzivní typy mozaiek, značkovou sanitární keramiku, luxfery, množství doplňků do koupelen i stavební chemii.

zjfghvilzhblkij

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
DIY betonová stolička
Originální abstraktní obrazy do interiéru – Tereza Design

krizikova_logo_bf

Komentáře