monobrand

Přinášíme malou ochutnávku ze sortimentu MONOBRAND.

Z širokého portfolia zaostříme na produkty, do kterých jsme se zamilovali. Věříme, že Vás náš výběr inspiruje k tomu, abyste i do svých domovů vnesli kousek neobyčejného designu a vytvořili si ho podle svých představ. Tak neváhejte a nechte se také unést…

Klika je často přehlížena a nebrána jako dekorativní prvek, ale díky produktovým a interiérovým designérům sídlícím v Paříži – Manuelu Bonnemazou a Agnès Cambus – tomu tak již není.

Nepřehlédněte: Proč spolupracujeme s firmou MONOBRAND

ztfvgzjgkajhbkgkj

Designérská značka vytvořila jedinečnou kolekci ručně vyráběných klik na dveře v dekorativních tvarech a živých barvách. Originální a modulární koncept jemného zavírání, které oživuje žánr jednoduchosti a stylu. Tři kusy vyrobené z pevné mosazi jsou opracovány, upraveny a sestaveny k dokonalosti. Tento koncept může být rozdělen a seskládán v různých barvách dle přání zákazníka.

zthzchjvkjvbj

Nepřehlédněte: Staňte se členem KLUBU Free Architects

Největší zajímavostí je bezesporu jejich neotřelý design a variabilita komponentů. Můžete tak dosáhnou nespočtu kombinací, které Vás nepřestanou bavit. Vybrat si totiž můžete i z různých typů podkladových destiček, které mají opravdu hodně výrazných detailů. A pokud by zákazník přeci jen nemohl vybrat, Agnes s Manuelem mu za pomoci šikovných pařížských řemeslníků rádi zrealizují požadovaný kousek dle jeho představ.

Nepřehlédněte také další okouzlující kousky a kochejte se na monobrand.cz

Dále by vás mohlo zajímat:

Najdi svůj styl!
DIY betonová stolička
Originální abstraktní obrazy do interiéru – Tereza Design

monobrand

 

Komentáře